Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Windoor: czyli jak znaleźć idealne drzwi

Windoor: czyli jak znaleźć idealne drzwi

Fot.: Drzwi Minoris, Linia PRESTIGE, http://www.windoor-drzwi.pl

Drzwi to nie tylko użyteczny element wyposażenia wnętrza. Chronią przed hałasem, pomagają utrzymać właściwą temperaturę, stają się dekoracją pomieszczenia i potrafią zmienić atmosferę w pokoju. Zamknięte tworzą kameralny klimat w pokoju, a otwarte dosłownie i w przenośni przekładają się na kontakty w rodzinie.

Dlatego warto wybrać je z rozwagą, od sprawdzonego producenta, który gwarantuje najwyższą jakość drzwi.

W sklepie podstawowym kryterium wyboru często staje się cena. Niestety, najtańsze drzwi, produkowane w Chinach, choć faktycznie bardzo (wręcz niepokojąco) tanie, okazują się bardzo nietrwałe. Są przy tym trudne w montażu, podatne na uszkodzenia i wystarczy trzasnąć nimi raz, drugi, a konieczna okazuje się wymiana. Dlatego eksperci są zgodni, że czasem warto w czasie remontu postawić na jakość, która wcale nie jest tak droga, jak się wydaje!

Po czym poznać dobre drzwi? Przede wszystkim dobrze jest zwrócić uwagę na markę. W produkcji drzwi specjalizuje się wiele firm, najlepiej wybrać wśród nich taką, która po pierwsze ma doświadczenie, po drugie wciąż poszukuje nowych i ciekawych rozwiązań, jak na przykład firma Windoor.

Działa na rynku już od prawie 10 lat i przez ten czas zdobyła mocną pozycję w branży stolarki drzwiowej. Dziś to jednaj z największych i najszybciej rozwijających się firm na rynku. Warto przyjrzeć się bliżej ich produktom.

Bogatą ofertę firmy Windoor można podzielić na trzy kategorie:
- drzwi zewnętrze (Calisto)
- drzwi wewnętrzne wykończone folią standardową
- drzwi wewnętrzne wykończone folią trójkierunkową

Szczególnie godne uwagi są drzwi wewnętrzne, które są specjalnością firmy. Unikatowym rozwiązaniem jest folia trójkierunkowa, dzięki której drzwi nabierają wyjątkowego charakteru. Ma ona nietypową strukturę, dzięki której światło wyjątkowo odbija się od drzwi. W zależności od pory dnia, od natężenia promieni słonecznych lub światła lampy, wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru.

zdjecie
Fot.: Drzwi Virgo, Linia PRESTIGE, http://www.windoor-drzwi.pl


Ciekawa jest linia Prestige, która jest nowością w ofercie firmy Windoor. To rodzina drzwi ramiakowych, które charakteryzują się nowoczesną, designerską stylizacją. Są przy tym bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale najważniejsze, że są tanie. Jak gwarantuje producent: to najwyższa jakość za najniższą na rynku cenę. Drzwi z tej linii z pewnością znajdą zastosowane nawet w najbardziej eleganckich, modernistycznych wnętrzach.

Drzwi firmy Windoor powstają w nowoczesnym, w pełni skomputeryzowanym zakładzie produkcyjnym. Nad procesem ich produkcji czuwają wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o to, żeby drzwi nie tylko spełniały wszystkie normy jakościowe, ale też inspirują nowe trendy, poszerzając ofertę o nowe modele drzwi, pasujące idealnie do modnych i stylowych aranżacji. To gwarancja najwyższej jakości, a dodatkowo każde drzwi marki Windoor mają dwuletnią gwarancję. Kupując takie drzwi można... trzaskać nimi spokojnie!

red.Olga Misiak
Data publikacji: 20.09.2012

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Zobacz również